Dil hizmetlerine proje koordinatörleri ve tercümanlar arıyoruz.

Telefon | E-mail:

Yayın Tarihi:

Bitiş Tarihi:

Belirtilmemiş


Dil hizmetlerine proje koordinatörleri ve tercümanlar arıyoruz.

Tele World Dil Hizmetleri İskenderun Şubemize Proje Koordinatörleri ve Tercümanlar arıyoruz.
-Yazılı- Sözlü tercüme alanında hizmet veren şirketimizin İskenderun şubesinde gelen projeleri yönetebilecek, üniversite mezunu, 27 yaş üstü İngilizcesi iyi seviyede çalışma arkadaşları arıyoruz.
-Ayrıca yine ofis içerisinde çalışacak İngilizce, Fransızca, İngilizce Almanca, İngilizce Rusça dillerinde tercümanlar aranıyor.
-1200TL maaş+ Sigorta+ Yemek.

Şehir: İskenderunPostaseriilan.com "proje koordinatörü iş ilanları, tecrubelı proje koordınatoru, rusça tercüman aranıyor, ingilizce tercüman aranıyor, tercüman aranıyor eleman, tercüman aranıyor iş ilanları, tercüman aranıyor ilan, tercüman elemanı aranıyor". İş arayan, iş arıyorum, bugünkü iş ilanları, acil eleman arayan, aradığı elemanı bulmak isteyenler için bu sayfalar hazırlanmıştır. Sizde sayfaları ziyaret edin kolayca aradığınız iş ve elemana ulaşın. Çalışmak istediğiniz iş ortamında kariyerinizi yükseltin. Posta seri ilan iş ve eleman sistemi üyelik ve CV  bilgisi talep etmez. İş arayan ve eleman arayanlar aracısız, doğrudan ilan veren kişi veya kurumsal firma ile muhattabtır. İş ilanı başvuruları telefon ve faks ile yapılacağı gibi e-mail adresinden de gerçekleşir. İş ilanları sayfasında yayınlanan ilan içeriğinden ilan veren sorumludur. İlan içeriği ile ilgili oluşan şikayetleri iletişim sayfamızdan bize bildirmeniz önemli rica olunur.


06/05 10:07

46 total views, 0 today