Avize Ustası – Ataşehir Ferhatpaşa

Avize Ustası 

aranmaktadır. Ataşehir - Ferhatpaşa 

 

Mobilya Dekorasyon sektöründe İstanbul Ataşehir - Ferhatpaşa'da Avize Ustası arayan firmalara ait popüler iş ilan sayfasına hoş geldiniz. Yukarıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde avize ustası arayan, avize ustası iş ilanı, avizeci iş ilanı için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

 

 

Read more about Avize Ustası – Ataşehir Ferhatpaşa
  • 0

Acele elektronik- elektrik elemanı arayanlar

Elektronik- elektrik elemanı arayanlar

Elektronik Mühendisliği iş alanları, Elektrik Mühendisliği iş alanları, Elektrik Elektronik Mühendisi maaşları, Elektronik Elektrik Mühendisi ne iş yapar, maaşları, çalışma saatleri ve tüm bölgelerde iş imkanları hepsi bu sayfalarda.

ACELE İş makinası Mekanik ve Elektronik Ustaları Maltepe ACELE Kalfa- Usta Sultanbeyli ANADOLU yakasında oturan elektrikçi usta kalfa ve yardımcıları aranıyor. Maaş+ Yol+ Yemek. ANADOLU Yakasında Tecrübeli veya Yetiştirilecek Genç (Eleman Alındı) AVCILAR çevresi, Montaj, Bobinaj, Sargı bölümlerine baybayan elemanlar. AYDINLATMA Sektöründe Elektrik Ve Elektronik En Az 2 Yıllık Bölüm Mezunu Eleman Alınacaktır. BEYLİKDÜZÜ’NDEKİ fabrikamıza; elektrik montaj elemanı alınacaktır. BEYLİKDÜZÜ’ndeki firmamıza elektrik elektronik montaj elemanları aranmaktadır. Retina Teknoloji ELEKTRİK Pano montajına elemanlar. Esenyurt…
Read more about Acele elektronik- elektrik elemanı arayanlar
  • 0