Çankaya Giyim Satış Elemanı İş İlanları

Çankaya’daki firmamıza, tekstilde tecrübeli "Giyim Satış Elemanı" aranıyor.

 Giyim satış elemanı arayan firma ve mağazalara ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde giyim satış elemanı arayan, mağaza satış elemanı, satış elemanı iş ilanları için iş başvurusu aracısız, firmaya  yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

İlana başvuru için iletişim bilgisi aşağıdadır.

Read more about Çankaya Giyim Satış Elemanı İş İlanları
  • 0

Şenesenevler Mağaza Satış Elemanı İş İlanları

Mağazamıza Bayan "Satış Elemanı" aranıyor. Şenesenevler

 Satış elemanı arayan firma ve mağazalara ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde mağaza satış elemanı arayan, mağaza satış elemanı, satış elemanı iş ilanları için iş başvurusu aracısız, firmaya  yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

Mağaza Satış Elemanı iş ilanına adaylar için iletişim bilgisi

Read more about Şenesenevler Mağaza Satış Elemanı İş İlanları
  • 0

Bağdat Caddesi “Mağaza Satış Elemanı İş İlanları”

Mağaza Satış Elemanı

İstanbul- Bağdat Caddesi'nde yer alan ev ve dekorasyon mağazamızda çalışmak üzere;

- Müşterileri karşılayacak, satışa destek olacak ve iletişimi kuvvetli, - Aylık satış takibi ve raporlamasını yapacak, - Mağazanın genel düzenini sağlayacak. - Sosyal medya yönetimine destek olabilecek, - Dekorasyon ve tasarıma ilgi duyan, - Öğrenmeye açık, dinamik ve sektörü takip eden, - Tercihen İngilizce bilen ve satış konusunda deneyimli, - Çiftehavuzlar- Bağdat Caddesi bölgesine ulaşım sorunu yaşamayacak, yakın bölgelerde ikamet eden çalışma arkadaşı arıyoruz. - Uygun adaylara geri dönüş sağlanacaktır.

LAGOMstore Mağaza Satış Elemanı İş İlanı İstanbul Bağdat Caddesi'nde çalışacak mağaza satış elemanı arayan firmalara ait popüler iş ilan sayfasına hoş geldiniz. Yukarıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabil…
Read more about Bağdat Caddesi “Mağaza Satış Elemanı İş İlanları”
  • 0

Tezgahtar Arayan – Bayrampaşa

Toptan Triko, üst grupda

Tezgahtar aranıyor.

Bayrampaşa

Mağazacılık sektöründe çalışacak Bayrampaşa ve civarında tezgahtar arayan firmalara ait popüler iş ilan sayfasına hoş geldiniz. Yukarıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde tezgahtar iş ilanları avrupa yakası, tezgahtar arayan firmalar, tezgahtar iş ilanları için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

Read more about Tezgahtar Arayan – Bayrampaşa
  • 0

Bayan Satış Elemanı – Sultanahmet

Sultanahmet'teki turistik hediyelik eşya mağazamıza; Arapça bilen, 35 yaşını aşmamış

Bayan Satış Elemanı alınacaktır.

Hediyelik eşya sektöründe çalışmak üzere Sultanahmet ve civarında bayan satış elemanı arayan firma ve kişilere ait popüler iş sayfasına hoş geldiniz. Yukarıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde iş başvurusu aracısız, firmaya  yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

Read more about Bayan Satış Elemanı – Sultanahmet
  • 0

Mağaza Elemanı İş İlanları

MAĞAZA ELEMAN İLANLARI

BAŞAKŞEHİR 5.Etap'taki Aryıldız Mağazamıza bayan satış elemanı aranıyor BATIKENT'TEKİ mağazamıza 1.000- 2.000+ Yemek+ SGK+ Primle mobilya- halı- züccaciye satış elemanları. ALTIN Eşarp’a tecrübeli bayan tezgahtar Eminönü  YURTSEVEN Mobilya'ya Çok Tecrübeli Satış Personeli 4.000+ SGK+ Yemek MOBİLYA Mağazalarımızda Çalışacak Satış Temsilcileri Alınacaktır. Maltepe

ATAKÖY’deki mağazamıza tecrübeli bayan personel aranıyor. BEYAZIT’da Bayan Tezgahtar Eleman Aranıyor KIZILAY'daki Mağazamıza Satış Elemanı alınacaktır. NİŞANTAŞINDAKİ bayan giyim mağazamıza satış elemanı aranıyor. ÇANKAYA'da Giyim Mağazasına Bayan Eleman AKDERE'de bulunan mağazamıza bay- bayan eleman GİYİM mağazamızda çalışmak üzere bayan elemanlar alınacaktır İÇ Giyim Mağazasına Tecrübeli Satış Elemanı BAYAN Giyim Mağazalarımıza Bayan Mağaza Müdürü ve Yardımcısı SİNCAN'daki Mağazamıza Tecrübeli Bayan Tez…
Read more about Mağaza Elemanı İş İlanları
  • 0