Posta Seri İlan Sayfaları, Güncel İş ve Eleman İlanları;

Posta Gazetesine ilan vermek için kategori seçimi…

                     insert dağıtımı

Açılan sayfadaki ilan formunu tamamlayarak gönderiniz. İlan formunu dikkatle inceleyen operatörler size ilan ile ilgili kampanya ve fiyat bilgilerini içeren ilan teklifini kısa zamanda göndermektedir. İstenilen değişiklik ve düzeltmelerden sonra ilan onayınız alınarak yayınlanmaktadır. Posta Seri ilan sayfalarında yayınlanan tüm ilanlar sitemizde ücretsiz ve üyeliksiz yer almaktadır.


[wp_bannerize group=”sevgililer_gunu_2015″]


Bugünkü Posta Seri İlan Sayfaları;

Posta seri ilan sayfalarını her gün binlerce kişi görmekte ve yüzlerce ilan vermektedir. Türkiye’nin en büyük eleman ve perakende alışveriş sistemine sizde katılmak istiyorsanız bugün yayınlanan seri  ilan sayfalarımızı görebilir seri ilan fiyatları hakkında ajansımızdan bilgi alabilirsiniz. POSTA Seri ilan, İnsan Kaynakları, Ticari ilan, veya Sosyal ilan  talep formu’nu  tamamlayıp online gazete ilanı verebilirsiniz.


posta_12

 

İş ve Eleman İlanları Ücretsiz – Üyeliksiz.

Seri ilan sayfalarında yer alan ilanlar ücretsiz 7 gün yayında.

Ücretsiz ve Üyeliksiz ilan yayınları başladı. Yüzlerce ilan sitesinde binlerce ücretsiz ilan arasında kaybolmayın. Seri ilan sayfalarındaki güncellik ve ulaşabilirliği görün, ilanlarınız seri ilan sayfalarında sizi yüksek taleplerinize ulaştırırken aynı anda mevcut ücretsiz ilan sitelerindeki tüm eksikleri gidererek hazırladığımız ücretsiz iş ilanları sayfalarımız’da yer alın.


posta_11Posta İnsert ve broşür ve dağıtımı..

Gazete ve eklerinde dağıtılan insert, broşür, katalog ve el ilanlarında büyük kampanya.

Posta gazetesi eklerinde yıllardır başarı ile sürdürmekte olduğumuz insert dağıtımlarımız 2014’de  devam etmektedir. İster Türkiye’nin tamamında isterseniz İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Trabzon, Antalya, Adana veya dilediğiniz illerde hatta semtlerinde insert ve broşür dağıtımı.


Posta ilan kampanyaları, duyuruları