Seri ilan


Seri ilan nedir, nasıl ilan verilir

 

Gazete okurlarının ucuz, hızlı ve pratik ilan ihtiyacı ile başlayan, Emlak, Eleman, Vasıta ve Çeşitli ilan Ana başlıkları altında kategorilere ayrılmış, günlük yayınlanan ilanlardır. Posta Gazetesine  Seri ilan vermek için; Giriş Sayfamızda Seri ilan vermek istediğiniz ilan kategorisine tıklayın. Açılan İlan Talep  Formu’nu doldururken lütfen aşağıdaki hususlara dikkat ediniz.

1- Sırasıyla, ilanın yayınlanmasını istediğiniz Ana Kategori’yi (Eleman, Emlak, Vasıta, Çeşitli)  seçiniz .  Yayınlanmasını istediğiniz ilan alt kategoriyi  (Eleman / Anketör, Emlak / Satılık İşyeri, Vasıta / BMW, Çeşitli / Zayii) yazınız. İlanın Baskı bölgesini (Ankara, İstanbul, Türkiye) seçiniz.

2- İlan başlığı (14 Punto) isteğe bağlıdır. İlanınıza özelleştiren, diğer ilanlardan daha görünür yaparken ekstra ücrete tabiidir. (1 başlık = 10 kelime fiyatı) İlan başlığı istenmiyorsa bu satırı boş bırakabilirsiniz.

3- İlan metnini yazarken hesaplamanın kelime adedine göre yapılacağını unutmayın. Gereksiz kullanılan her bir kelime ve rakam artı bir maliyettir. Bu maliyeti mümkün olduğunca düşük tutmanızı öneririz.

4- İlanın Yayın günlerini işaretleyiniz.

5- Müşteri bilgilerini mutlaka eksiksiz doldurunuz. Sizinle hızlı bir iletişim içinde olmamız gerektiğini lütfen unutmayın.

6- Yazdığınız ilan metni kategorisine uygulanan promosyon veya kampanya varsa operatörlerimiz bu konuda sizi bilgilendirecektir.

Seri İlan verme işleminin tamamlanması:

Seri İlan Formunuz bize ulaştığında operatörlerimiz ilanınız ile ilgili değerlendirme yapılarak yayın için onayınız alınarak ilan siparişiniz tamamlanacaktır.


link_line-1